Завантаження ...

На Сумщині розпочали ремонт ще одного стадіону

На Сумщині розпочали ремонт ще одного стадіону фото

У рамках робочої поїздки до Глухівської територіальної громади заступник голови Сумської облдержадміністрації Тарас Савченко ознайомився, зокрема, з ходом робіт з капітального ремонту глухівського міського стадіону «Дружба»У рамках робочої поїздки до Глухівської територіальної громади заступник голови Сумської облдержадміністрації Тарас Савченко ознайомився, зокрема, з ходом робіт з капітального ремонту глухівського міського стадіону «Дружба»

Тарас Савченко разом із профільними спеціалістами оглянув об’єкт «Асфальтне покриття та лижеролерна траса на міському стадіоні «Дружба» по вул. Терещенків, 3 у м. Глухові – капітальний ремонт», що реалізується у рамках програми Президента України «Велике будівництво» у 2021 році та фінансується за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Місцеві посадовці розповіли заступнику голови облдержадміністрації, що стадіон «Дружба» завжди був улюбленим місцем відпочинку та занять спортом жителів громади. Тут активні люди постійно грали у футбол, волейбол, хокей, займалися легкою атлетикою, каталися на ковзанах, роликових ковзанах, лижероллерах.

Капітальний ремонт асфальтного покриття та лижороллерної траси дозволить покращити якість активного відпочинку населення; створити безпечні та комфортні умови для тренувань спортсменів та для проведення змагань; зменшити видатки міського бюджету на ямкові ремонтні роботи асфальтного покриття;. Планується також, що після ремонту тут буде можливість розвивати такі види спорту, як лижні гонки, біатлон, скейтбординг, велоспорт.

Для виконання робіт за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку передбачено 4663,086 тис. гривень та співфінансування з міського бюджету – 523 тис. гривень.

Станом на 27.08.2021 у рамках реалізації зазначеного проекту замовником будівництва (відділ молоді та спорту Глухівської міської ради) проведено процедуру закупівлі та укладено договір підряду з переможцем торгів ТОВ «Атлант Будпроект».

На сьогодні підрядна організація розпочала демонтажні роботи на об’єкті (демонтаж старого асфальтного покриття).

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: