У Сумах вітали дітей особливих категорій із прийдешнім Днем знань

Управління «Служба у справах дітей» провело захід для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинились в складних життєвих обставинах та їхніх законних представників.

Управління «Служба у справах дітей» провело захід для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинились в складних життєвих обставинах та їхніх законних представників.Управління «Служба у справах дітей» провело захід для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинились в складних життєвих обставинах та їхніх законних представників.

У ньому взяли участь 20 першачків. До привітань долучилася і заступник міського голови Віра Мотречко, яка побажала малечі бути старанними у навчанні та вбирати всі ті знання, якими з ними ділитимуться вчителі: «Ви – це наша гордість. Даруєте нам щастя і сенс жити. Я бажаю, щоб ви слухалися ваших педагогів, добре вчилися в школі та займалися в різних гуртках. Я впевнена, що в кожного з вас буде багато друзів і яскравих вражень у школі. Насолоджуйтеся цим часом, а ми вам допомагатимемо і будемо завжди поруч».

Усі дітки отримали в подарунок канцелярські набори.

Напередодні навчального року їх, а також усіх школярів категорій, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, управління освіти і науки коштом громади забезпечило шкільною та спортивною формами.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: