Відділ «Служба 15-80» повідомляє про проведення робіт на будинкових мережах 31 серпня

Відділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.

Відділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.Відділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.

Йдеться про будівлі за адресами: пр-т Курський, 55 (заміна кранів холодної та гарячої води в квартирі), вул. Горького, 23/1 (заміна труб та крана холодної води в квартирі), вул. Харківська, 58А (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирі), вул. СКД, 16 (установка лічильників холодної та гарячої води в квартирі), вул. Харківська, 46 (заміна каналізаційної труби в квартирі), вул. Ярослава Мудрого, 50, 57 (заміна корінних кранів холодної та гарячої води в квартирах), вул. Іллінська, 10 (заміна каналізаційного стояка в квартирі), вул. Інтернаціоналістів, 41 (заміна труб холодної та гарячої води в квартирі), вул. Холодногірська, 37 (установка лічильників холодної та гарячої води в квартирі).

Працівники відділу «Служба 15-80» тримають питання на контролі та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: