На Сумщині поліцейські допомогли малолітній дівчинці потрапити додому

Позавчора ввечері до поліції надійшло повідомлення про те, що на одній із вулиць міста Конотоп громадяни виявили 6-річну дівчинку. На запитання дорослих дитина не відповідала.

Позавчора ввечері до поліції надійшло повідомлення про те, що на одній із вулиць міста Конотоп громадяни виявили 6-річну дівчинку. На запитання дорослих дитина не відповідала.Позавчора ввечері до поліції надійшло повідомлення про те, що на одній із вулиць міста Конотоп громадяни виявили 6-річну дівчинку. На запитання дорослих дитина не відповідала.

На місце події негайно виїхали працівники відділу реагування патрульної поліції Конотопського районного відділу поліції. Дівчинка охоче йшла на контакт із поліцейськими та показала дорогу якою прийшла від свого будинку.

Поліцейські оперативно розшукали домівку малечі та передали її стурбованим батькам, які вже шукали маленьку мандрівницю власними силами. Виявилось, що, граючись, дівчинка не помітила як відійшла далеко від дому.

Батьки дівчинки висловили свою вдячність працівникам поліції Олександру Горбатенку та Володимиру Халаю за проявлену турботу та відповідальне відношення до своїх службових обов’язків.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: