31 Серпня 2021
513
![Охтирський «Нафтовик» з двома перемогами фото Охтирський «Нафтовик» з двома перемогами фото](/image/news_small/2021/08/31_110954_news2_Screenshot_130.jpg)
28-29 серпня відбулися матчі 4-го туру чемпіонату України з футболу серед аматорів. Охтирський «Нафтовик» грав в гостях у Новограді-Волинському проти «Звягеля».
28-29 серпня відбулися матчі 4-го туру чемпіонату України з футболу серед аматорів.
Охтирський «Нафтовик» грав в гостях у Новограді-Волинському проти «Звягеля». Завдяки єдиному голу Івана Мряченка на 38-й хвилині мінімальну перемогу здобули гості.
Після 4 турів у «Нафтовика» 6 очок в 2 матчах і 4-е місце в турнірній таблиці. Ще два матчі перенесені.