У Сумах шкільний дзвоник уперше пролунав для 3119 дітей

У закладах загальної середньої освіти Сумської міської громади стартував новий навчальний рік. Шкільний дзвоник покликав за парти 30089 учнів

У закладах загальної середньої освіти Сумської міської громади стартував новий навчальний рік. Шкільний дзвоник покликав за парти 30089 учнівУ закладах загальної середньої освіти Сумської міської громади стартував новий навчальний рік.

Шкільний дзвоник покликав за парти 30089 учнів, з яких 3119 дітей вперше переступили поріг школи (115 перших класів). З особливою тривогою в серці зустріли свято 1 вересня одинадцятикласники, бо для них шкільний дзвоник пролунав востаннє.

Із Днем знань привітав школярів, їхніх батьків та вчителів очільник міста Олександр Лисенко: «Важливо навчатися. Важливо бути вихованим. Важливо поважати один одного. Важливо бути чесним і порядним. Важливо мати друзів і наставників. Це все те, що є невід‘ємною частиною нашого життя. В усіх закладах освіти нам дають не тільки життєво необхідні знання, а ще й виховують найкращі людські чесноти. Цінуйте цей час, використовуйте його правильно. Усім натхнення, успіхів і здоров'я у 2021–2022 навчальному році!»

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: