Завантаження ...

Жителів Сумщини запрошують на етнофестиваль «Петриківський дивоцвіт»

Жителів Сумщини запрошують на етнофестиваль «Петриківський дивоцвіт» фото

Захід відбудеться вже тринадцятий рік поспіль у рамках регіональних заходів з нагоди 30-ї річниці Незалежності України та з метою зміцнення національної єдності, консолідації суспільства навколо ідеї державностіЗахід відбудеться вже тринадцятий рік поспіль у рамках регіональних заходів з нагоди 30-ї річниці Незалежності України та з метою зміцнення національної єдності, консолідації суспільства навколо ідеї державності

Відомий на всю Україну етнофестиваль «Петриківський дивоцвіт», який щорічно проходить в столиці українського народного живопису – смт. Петриківка Дніпровського району Дніпропетровської області відбудеться 4 вересня.

Традиційно на фестивалі зберуться умільці з усієї області зі своїми виробами-ляльками, посудом та національним одягом у традиційному стилі, кованими виробами, плетеними кошиками тощо.

Гостей розважатимуть майстри Петриківського розпису, народні ансамблі та козаки. Для поціновувачів української кухні відкриють FOOD-KORD з національною їжею – варениками, салом, випічкою та медом.

На головній сцені мистецької платформи на гостей чекає вокально-хореографічний зорепад та встановлення національного рекорду України.

На спортивно-козацькій платформі – гра в теніс, козацькі розваги та виготовлення монет своїми руками.

Основа фестивалю – ярмарок предметів декору, прикрашених всесвітньо відомим петриківським розписом.

Запалює свято гурт "Фрістайл". Початок фестивалю 4 вересня о 10:00. Адреса: смт. Петриківка, проспект Петра Калнишевського.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: