Завантаження ...

Свято студентського єднання відбулося на Сумщині

Свято студентського єднання відбулося на Сумщині фото

Керівник апарату Сумської облдержадміністрації Ігор Кальченко і народні депутати України Михайло Ананченко та Антон Швачко долучилися до студентського свята «Суми єднає молодь»Керівник апарату Сумської облдержадміністрації Ігор Кальченко і народні депутати України Михайло Ананченко та Антон Швачко долучилися до студентського свята «Суми єднає молодь»

Студенти пройшли з прапорами своїх навчальних закладів і факультетів урочистим маршем центральними вулицями міста Суми до молодіжного центру «Романтика», де й відбувалися основні заходи цього свята.

У своєму вітальному слові до молоді Ігор Кальченко нагадав, що сумські студенти завжди були в авангарді державних подій, що інколи навіть змінювали хід історії нашої держави. Керівник апарату облдержадміністрації подякував нинішнім студентам за їх розум, креативність і запевнив, що обласна влада завжди буде підтримувати молодіжні конструктивні ініціативи.

Народний депутат України Михайло Ананченко згадав про свої студентські активності в Сумському національному педагогічному університеті ім. А.Макаренка, наголосив, що Суми – місто відкрите для молоді, місто великих можливостей та висловив впевненість, що будь хто з присутніх зможе займати будь які посади у молодому віці.

Сумській міський голова Олександр Лисенко пообіцяв студентам, що такі студентські паради стануть в Сумах традиційними, що б всі мешканці та гості міста бачили і чули нашу чудову, красиву і активну молодь.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: