Завантаження ...

На Сумщині упродовж доби знешкоджено 26 застарілих боєприпасів, ще 62 виявлено

На Сумщині упродовж доби знешкоджено 26 застарілих боєприпасів, ще 62 виявлено фото

7 вересня групою піротехнічних робіт проведено роботи зі знешкодження двадцяти п’яти 82-мм мінометних мін та однієї ручної гранати М-39 часів Другої світової війни.7 вересня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження двадцяти п’яти 82-мм мінометних мін та однієї ручної гранати М-39 часів Другої світової війни. Небезпечні предмети були виявлені на березі водойми в с. Грузьке, Конотопського району. Застарілі боєприпаси вивезли у спеціально відведене місце та знищили шляхом підриву.

Цього ж дня, до Служби порятунку «101», надійшла інформація про знайдення предметів схожих на боєприпаси на березі водойми у с. Грузьке Конотопського району. Ним виявилися двадцять дев’ять 82-мм мінометних мін, один 76 - мм артилерійський снаряд та два вибухника М-1. Небезпечні знахідки знаходилися на відстані до 100 м від житлових будинків.

Після цього, в лісі с. Перекопівка, що на Роменщині, на відстані до 200 м від житлових будинків, під час додаткового обстеження території, виявили двадцять дві 50-мм мінометні міни, шість артснарядів калібром 45-мм та два вибухника.

На місцях виявлення вибухонебезпечних предметів правоохоронцями встановлено охорону та надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Рятувальники наголошують, що при знаходженні боєприпасів не можна їх навіть торкатися, а тим більше намагатися перенести. У жодному разі не користуватися поблизу засобами зв’язку, це може спровокувати вибух. Про можливу небезпеку треба повідомити оточуючих та негайно поінформувати Службу порятунку за номером «101».

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: