Завантаження ...

На Сумщині упродовж доби знешкоджено 58 боєприпасів, ще 27 виявлено

На Сумщині упродовж доби знешкоджено 58 боєприпасів, ще 27 виявлено фото

08 вересня групою піротехнічних робіт проведено роботи зі знешкодження одного 82-мм і сорока шести 50-мм мінометних мін, дев’яти 45-мм артилерійських снарядів та двох вибухників.08 вересня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження одного 82-мм і сорока шести 50-мм мінометних мін, дев’яти 45-мм артилерійських снарядів та двох вибухників. Боєприпаси раніше були виявлені у лісі с. Перекопівка, що на Роменщині. Небезпечні предмети вивезли у спеціально відведене місце та знищили шляхом підриву.

Цього ж дня, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про виявлення двадцяти чотирьох 50-мм та трьох – 82-мм мінометних мін. Відголоски минулих війн знаходилися в лісі на відстані до 200 м від житлових будинків с. Перекопівка, що на Роменщині.

На місці виявлення вибухонебезпечних предметів встановлено охорону та надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни).

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: