На Сумщині оголошено фотоконкурс «Погодні явища Сумської області»

За інформацією Департаменту захисту довкілля та енергетики Сумської облдержадміністрації фотоконкурс проводиться з нагоди святкування 100-річчя національної гідрометеорологічної служби України (19 листопада 2021 року)

За інформацією Департаменту захисту довкілля та енергетики Сумської облдержадміністрації фотоконкурс проводиться з нагоди святкування 100-річчя національної гідрометеорологічної служби України (19 листопада 2021 року)За інформацією Департаменту захисту довкілля та енергетики Сумської облдержадміністрації фотоконкурс проводиться з нагоди святкування 100-річчя національної гідрометеорологічної служби України (19 листопада 2021 року)

Організатори Фотоконкурсу – гідрометеорологічні організації.

Мета Фотоконкурсу – поділитися яскравими фото унікальних погодних явищ, які спостерігалися по території Сумської області.

Умови участі:

 1. До участі у Фотоконкурсі запрошуються усі бажаючі, які займаються фотосправою.
 2. Всі конкурсні фотографії повинні бути авторськими.
 3. На світлинах повинні бути відображені різні погодні, оптичні, гідрологічні явища.
 4. Роботи приймаються в електронному вигляді в форматі jpg, jpeg, png.
 5. Фотографія може бути як у кольоровому так і у чорно-білому виконанні. Допускається обробка фото у графічних редакторах.
 6. 6. Фотографії, подані на Фотоконкурс, можуть бути відхилені від участі в конкурсі в наступних випадках: фотографії не відповідають тематиці та формату конкурсу; не авторське фото.

Процедура подачі заявки:

 • Для участі у Фотоконкурсі необхідно надіслати фото на електрону адресу  гідрометеорологічної організації або у приватні повідомлення офіційної сторінки гідрометеорологічної організації в соціальній мережі Фейсбук, з поміткою «на Фотоконкурс»
 •  Необхідно вказати прізвище автора, електрону пошту/контактний телефон, дату та місце, де була зроблена світлина.

Порядок проведення фотоконкурсу:

 1. Початок проведення конкурсу: 7-10 вересня 2021 року.
 2. Кінцевий термін подання фотографій: 1 листопада 2021 року.
 3. Оголошення результатів конкурсу: 10 листопада 2021 року.

Підсумки конкурсу і нагородження учасників:

 1. Визначення переможців буде відбуватися за кількістю вподобань користувачів у соціальних мережах.
 2. Переможці фотоконкурсу будуть нагороджуватися заохочувальними призами, присвяченими 100-річчю національної гідрометеорологічної служби України.

Безпосередньо на сторінку Сумського обласного центру з гідрометеорології надсилайте світлини із погодними явищами Сумщини.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: