Завантаження ...

У Сумах поліцейські нагадали продавцям про відповідальність за продаж алкоголю і тютюну неповнолітнім

У Сумах поліцейські нагадали продавцям про відповідальність за продаж алкоголю і тютюну неповнолітнім фото

Співробітники поліції провели спільний рейд місцями продажу алкоголю та тютюну. Під час якого попередили працівників торгівлі про неприпустимість продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітніх.Співробітники поліції провели спільний рейд місцями продажу алкоголю та тютюну. Під час якого попередили працівників торгівлі про неприпустимість продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітніх.

Працівники поліції систематично проводять роз'яснювальну роботу з продавцями про недопущення продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім особам. Цього разу співробітники ювенальніої превенції та патрульні поліцейські здійснили профілактичний рейд по закладах торгівлі та провели з продавцями бесіди про заборону продажу пива, слабоалкогольних, алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім.

Крім того, правоохоронці ознайомили продавців зі змінами в законодавстві, зокрема, щодо внесення до переліку заборонених до продажу неповнолітнім товарів електронних сигарет, рідин, що використовуються в електронних сигаретах та пристроїв для споживання тютюнових виробів без їх згоряння.

Працівники торгівлі охоче долучилися до імпровізованого флешмобу «Я не продаю алкогольні та тютюнові вироби неповнолітнім».

Відділ комунікації поліції Сумської області

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: