Територіальні громади Сумщини запрошують взяти участь у експериментальному проєкті

Це реальна можливість забезпечити мобільність фахівців із соціальної роботи громади та підвищити рівень їх кваліфікації

Це реальна можливість забезпечити мобільність фахівців із соціальної роботи громади та підвищити рівень їх кваліфікаціїЦе реальна можливість забезпечити мобільність фахівців із соціальної роботи громади та підвищити рівень їх кваліфікації

Проєкт реалізується відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04.08.2021 № 817 «Деякі питання реалізації експериментального проєкту з організації в територіальних громадах соціальної роботи із сім’ями та дітьми, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах». У рамках його відбуватиметься апробація інтегрованої моделі надання соціальних послуг і деяких видів державної соціальної допомоги.

Фахівці із соціальної роботи тих громад, які візьмуть участь у експериментальному проєкті та /або апробації:

  • отримають необхідні транспортні засоби та планшети;
  • пройдуть навчання щодо організації соціальної роботи та надання соціальних послуг.

Документи на участь у проєкті приймаються до 1 жовтня 2021 року від виконавчих органів сільських, селищних, міських рад територіальних громад.

Надати їх просто: досить підготувати необхідні документи з урахуванням рекомендацій, наданих Мінсоцполітики у листі від 27.08.2021 №4727/0/290-21/57 та надіслати разом із заявою до Національної соціальної сервісної служби України за адресою: вул. Еспланадна, 8/10, м. Київ, 01601.

Детальніше з умовами участі можна ознайомитися за посиланням.

З консультативної допомоги щодо участі у проєкті звертайтеся за тел. (044)289-56-57.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: