Завантаження ...

У Тростянці завершили масштабну реконструкцію стадіону ім. В.Куца

У Тростянці завершили масштабну реконструкцію стадіону ім. В.Куца фото

Відкриття міського стадіону імені двократного чемпіона Олімпійських ігор із легкої атлетики Володимира Петровича Куца відбулося в рамках святкування Дня міста Тростянець.Відкриття міського стадіону імені двократного чемпіона Олімпійських ігор із легкої атлетики Володимира Петровича Куца відбулося в рамках святкування Дня міста Тростянець.

На свято прибули гості з Сум та Києва: Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов, голова Сумської облдержадміністрації Дмитро Живицький та народні депутати від Сумщини.

«Цей прекрасний стадіон, прекрасний спортивний комплекс є найкращим на території області. Це я можу з упевненістю сказати, − зазначив Дмитро Живицький. − Збудований стадіон в рамках програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво». Ми як облдержадміністрація спільно з Офісом Президента, Кабінетом Міністрів, обласною радою, місцевими радами будемо робити все можливе, щоб таких об’єктів було якомога більше на території Сумщини».

Привітали жителів громади із таким відкриттям і міністри. Зокрема, Олег Немчінов побажав спортивній команді Тростянеччини перемоги, а громаді − побільше таких відкриттів. А Віктор Ляшко наголосив, що завдяки цій спортивній арені в Тростянці буде менше хворих, в той час як у медиків зарплата буде більшою. Адже, згідно з Указом Президента України, у 2022 році мінімальна заробітна плата для лікарів становитиме 20 тис. грн, для медичних сестер − 13,5 тис. грн.

Народні депутати Михайло Ананченко та Микола Задорожній побажали, щоб стадіон ім. Куца виростив не одне покоління чемпіонів. А голова обласної ради Віктор Федорченко відзначив, що в кожній громаді області має бути стадіон такого рівня. Адже здорова громада − це успішна громада.

Голова Тростянецької громади Юрій Бова подякував усім причетним до відкриття цього стадіону.

«За два роки ми зробили, здавалось би, не можливе. За кошти державного фонду регіонального розвитку та громади − виконали реконструкцію стадіону ім. нашого земляка, дворазового Олімпійського чемпіона з легкої атлетики Володимира Петровича Куца, − зазначив Юрій Бова. − Сьогодні ми маємо чудові умови для розвитку спорту в нашій громаді».

Загальна кошторисна вартість реконструкції стадіону склала майже 55 млн грн. Фінансування об’єкту здійснювалося за рахунок коштів ДФРР та міського бюджету.

У рамках реконструкції на стадіоні облаштовані бігові доріжки, виконані роботи з облаштування футбольного поля розміром 105х68 м, тренувального футбольного поля розміром 57х31 м, двох тренувальних полів 60х40 м зі штучним покриттям та поля для міні-футболу 40х20 м зі штучним покриттям.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: