Завантаження ...

Мер Сум згадав про спортмайданчики

Мер Сум згадав про спортмайданчики фото

Мер Сум Олександр Лисенко дав доручення зайнятися ремонтом і створенням нових спортивних майданчиків у місті. Він підняв це питання сьогодні, 13 вересня, під час апаратної наради в мерії.Мер Сум Олександр Лисенко дав доручення зайнятися ремонтом і створенням нових спортивних майданчиків у місті. Він підняв це питання сьогодні, 13 вересня, під час апаратної наради в мерії.

– Наступне: розміщення дитячих та спортивних майданчиків, – звернувся він до підлеглих. – Також важливе питання. Тому що тут потрібно попрацювати також безпосередньо з депутатами. Тому, будь ласка, департамент інфраструктури також доручення вам, і управлінню капітального будівництва. Михайло Євгенович і Микола Григорович (заступники мера пани Бондаренко і Войтенко – Ред.), розібратися з цим питанням. За яким напрямком ми йдемо, хто буде розпорядником коштів. Ми повинні з вами продовжувати установку вже більше спортивних майданчиків, тому що дитячих у нас встановлено більше, ніж спортивних. Потрібно цей баланс відновлювати, і у нас має бути не менше спортивних майданчиків, ніж дитячих. Будь ласка, разом з депутатами. Це може бути їхня ініціатива за депутатські кошти, але головне, щоб у нас була концепція: де ще потрібно, де люди звертаються, де в першу чергу, де цього немає. А тепер, можливо, збільшення потрібно.

Нагадаємо: в минулому році перед виборами мер обіцяв за 2021 рік встановити по 50 дитячих і спортивних майданчиків, давав доручення своїм підлеглим, але знову не склалося…

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: