Завантаження ...

Оздоровчо-відпочинкова кампанія 2021 на Сумщині проведена на належному рівні

Оздоровчо-відпочинкова кампанія 2021 на Сумщині проведена на належному рівні  фото

Під час засідання обласного штабу з координації проведення оздоровчої кампанії під головуванням заступника голови Сумської облдержадміністрації Вікторії Медвідь підбили підсумки оздоровчо-відпочинкової кампанії в областіПід час засідання обласного штабу з координації проведення оздоровчої кампанії під головуванням заступника голови Сумської облдержадміністрації Вікторії Медвідь підбили підсумки оздоровчо-відпочинкової кампанії в області

Оздоровчо-відпочинкова кампанія розпочата в червні поточного року таборами «Ровесник», «Сонячний» (м. Глухів), «Лісний» заводу «Імпульс» (м. Шостка) та продовжена з 1 липня іншими таборами. Загалом, в літній період здійснювали оздоровлення 18 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, з них 2 наметових.

Як повідомив директор Департаменту соціального захисту населення Михайло Дубровський, до обласної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2021 рік передбачались кошти обласного бюджету на придбання путівок дітям, які потребують особливої уваги та підтримки в загальній сумі 3 млн 778 гривень. Виходячи з фактичних показників фінансового забезпечення на зазначені цілі, придбано 640 путівок дітям пільгової категорії за кошти обласного бюджету. За кошти місцевих бюджетів послугами оздоровлення та відпочинку забезпечені 9470 дітей області, з них 4723 дитини пільгової категорії, наголосив посадовець.

Оздоровчо-відпочинкова кампанія 2021 проведена на належному рівні та з дотриманням карантинних вимог та обмежень, зазначили учасники засідання.

Вікторія Медвідь звернула увагу присутніх щодо підготовки оздоровчої кампанії на наступний рік та наголосила, що кожна дитина пільгової категорії повинна бути оздоровлена.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: