Завантаження ...

На Сумщині поліцейські та рятувальники продовжують проводити зустрічі та навчальні евакуації у школах

На Сумщині поліцейські та рятувальники продовжують проводити зустрічі та навчальні евакуації у школах  фото

Сьогодні полісмени разом із співробітниками Роменського районного управління ДСНС провели черговий захід під назвою “День з поліцейським та рятівником”.Сьогодні полісмени разом із співробітниками Роменського районного управління ДСНС провели черговий захід під назвою “День з поліцейським та рятівником”. Цього разу вони завітали до двох місцевих шкіл, де нагадати школярам про правила безпечної поведінки, а під час навчальної евакуації все практично відпрацювали.

Цього разу інспектори ювенальної превенції Роменського районного відділу поліції разом з місцевими рятувальниками зустрілися зі школярами Роменської спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 імені академіка А.Ф. Йоффе та Роменської ЗОШ І-ІІ ступенів № 6.

Спочатку в школах правоохоронці та рятувальники по сигналу “Тривога” провели навчальну евакуацію з приводу виникнення ймовірної пожежі. Під час заходу діти та викладачі рухалися по визначеному маршруту та без паніки. Так, школярі практично відпрацювали правила з безпечної поведінки та на практиці повторили, як потрібно діяти у разі виникнення подібних ситуацій. Під час самого ж гасіння ймовірної пожежі учні із захватом спостерігали за роботою спецтехніки.

Далі, поліцейські та пожежники всім присутнім роз’яснили правила пожежної безпеки та правила безпечного поводження на дорозі. А, на прикладі реальних випадків пояснили, які можуть бути наслідки, якщо їх не дотримуватись. Також, нагадали про адміністративну та кримінальну відповідальність, яка загрожує неповнолітнім за вчинення правопорушень.

По завершенню ж заходу діти мали змогу наочно ознайомитись із спеціальною технікою та спецзасобами, що використовуються у службовій діяльності обох підрозділів. Діти із захватом все роздивлялися, приміряли, та просто фотографуватись на пам’ять.

Подібні превентивні заходи будуть й надалі проводитися й в інших місцевих навчальних закладах освіти.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: