На Сумщині завтра відкриється шосте приймальне відділення опорної лікарні

«Завтра ми відкриваємо шосте із семи приймальних відділень, реконструкція яких здійснювалася в рамках програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво», – зазначив голова облдержадміністрації.

«Завтра ми відкриваємо шосте із семи приймальних відділень, реконструкція яких здійснювалася в рамках програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво», – зазначив голова облдержадміністрації.Цю подію проанонсував журналістам голова Сумської облдержадміністрації Дмитро Живицький

«Завтра ми відкриваємо шосте із семи приймальних відділень, реконструкція яких здійснювалася в рамках програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво», – зазначив голова облдержадміністрації. На капітальний ремонт першого поверху Головного корпусу №1 (відділення екстреної медичної допомоги) Роменської ЦРЛ витрачено понад 6 млн грн. Це кошти державного та місцевого бюджету. Думаю, що на відкриття цього відділення чекають як медичний персонал лікарні, так і жителі всього району».

За його словами, нове обладнання, відремонтовані кабінети й коридори, практично нові палати для пацієнтів та кабінети лікарів – усе це сприятиме тому, що пацієнт в одному місці буде продіагностований та отримає якісну першу медичну допомогу.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: