Завантаження ...

Сумська область готова до опалювального сезону на понад 90%

Сумська область готова до опалювального сезону на понад 90% фото

«Станом на сьогодні готовність об’єктів житлово-комунального господарства області становить 90,3%. Ми випереджаємо планові показники доведені Мінрегіоном. Адже загальнодержавний показник – 90%», – повідомив Дмитро Живицький.Про це під час брифінгу повідомив голова облдержадміністрації Дмитро Живицький

«Станом на сьогодні готовність об’єктів житлово-комунального господарства області становить 90,3%. Ми випереджаємо планові показники доведені Мінрегіоном. Адже загальнодержавний показник – 90%», – повідомив Дмитро Живицький.

Зокрема, теплове господарство області підготовлене на – 90,3%; водопровідно-каналізаційне господарство – 90,8%; дорожньо-мостове господарство – 89,7%; житлове господарство – 90,3%; об’єкти соціально-культурного призначення – 90,2%, в тому числі: дошкільні навчальні заклади – 89,6%, загальноосвітні навчальні заклади – 89,9%, заклади охорони здоров’я – 91,1%. Запаси вугілля становлять 100%.

За його словами, за інформацією інспекції Держенергонагляду у Сумській області на звітну дату з загальної кількості котелень, що становить 523 підписано актів готовності по 344 котельнях (або 65,8%). Більшість підприємств подало на розгляд документи для отримання актів готовності. Але ще є час, тож до старту опалювального сезону мають бути всі котельні підготовлені й акти готовності підписані.

Голова облдержадміністрації повідомив, що є певні проблеми, пов’язані із теплопостачальними підприємствами в містах Шостка, Суми, Охтирка. Але є повне розуміння із головами міських рад, тож триває робота в цьому напрямку і ситуація контрольована.

«Я хочу подякувати головам міських рад усіх великих міст за повне розуміння і співпрацю щодо вчасного входження Сумщини у новий опалювальний сезон», – наголосив Дмитро Живицький.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: