Завантаження ...

Місто Ворожба Сумського району відтепер теж має свій активний парк

Місто Ворожба Сумського району відтепер теж має свій активний парк фото

Відкрили активний парк у Ворожбянській міській громаді Сумського району та взяли участь у першій спортивній руханці в цьому парку заступник голови Сумської облдержадміністрації Олег Клименчуков та голова громади Андрій ДружченкоВідкрили активний парк у Ворожбянській міській громаді Сумського району та взяли участь у першій спортивній руханці в цьому парку заступник голови Сумської облдержадміністрації Олег Клименчуков та голова громади Андрій Дружченко

«Ми відкриваємо цей активний парк в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Здорова Україна» для того, щоб спорт, фізична активність та здоровий спосіб життя були завжди із жителями вашої громади, - зазначив Олег Клименчуков. – Хочеться, щоб цей активний парк відвідували не лише діти, а й дорослі і літні люди».

За його словами, Ворожбянська громада - одна з перших зробила за свій кошт цей активний парк. Тому що розуміє важливість реалізації на своїй території цього проекту.

Голова громади Андрій Дружченко додав, що роботи з розвитку спортивно інфраструктури в громаді продовжуватимуться і в планах – і будівництво в цьому році критого спортивного майданчика, і встановлення сучасних тренажерів і чимало іншого.

Довідково. Проєкт «Активні парки – локації здорової України» – це складова великої загальнонаціональної програми Президента України Володимира Зеленського «Здорова Україна».

Мета цієї програми – зробити спорт, фізичну культуру, рухову активність ближчими до людей, доступними для всіх категорій населення. Тому подібні парки мають бути в кожній громаді.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: