Сумські посадовці познайомили з брендом міста студентів одного з вишів

Працівники управління стратегічного розвитку міста знайомили студентів СНАУ з брендом міста Суми. Основна мета заходу – розповісти студентам про практичну діяльність у сфері туризму, про етапи створення та впровадження бренду міста Суми.

Працівники управління стратегічного розвитку міста знайомили студентів СНАУ з брендом міста Суми. Основна мета заходу – розповісти студентам про практичну діяльність у сфері туризму, про етапи створення та впровадження бренду міста Суми.Працівники управління стратегічного розвитку міста знайомили студентів СНАУ з брендом міста Суми.

Основна мета заходу – розповісти студентам про практичну діяльність у сфері туризму, про етапи створення та впровадження бренду міста Суми.

Лекцію для студентів третього курсу за спеціальністю «Туризм» провели начальник управління стратегічного розвитку міста Оксана Кубрак та начальник відділу маркетингу промоції та туризму управління стратегічного розвитку міста Тетяна Закревська.

Організацією зустрічі займалася кафедра екології та ботаніки, факультету агротехнології та природокористування Сумського національного аграрного університету.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: