Завантаження ...

Аспірантка СНАУ отримала грант від Німецького федерального фонду довкілля

Аспірантка СНАУ отримала грант від Німецького федерального фонду довкілля фото

Аспірантка кафедри екології та ботаніки СНАУ Ярошенко Наталія стала стипендіаткою Німецького федерального фонду довкілля (Deutsche Bundesstiftung Umwelt, DBU) у 2021-22 рр.Аспірантка кафедри екології та ботаніки СНАУ Ярошенко Наталія стала стипендіаткою Німецького федерального фонду довкілля (Deutsche Bundesstiftung Umwelt, DBU) у 2021-22 рр.

Наталія вирушає на зимовий семестр до університету Касселя (Universität Kassel), де буде продовжувати роботу над дисертаційним дослідженням. Тема її дисертаційної роботи – «Популяційний аналіз трав’янистих видів рослин лісових екосистем Сумського геоботанічного округу під впливом господарської діяльності людини».

Програма передбачає як стажування у науково-дослідній установі, так і залученість до подій, що організовуються DBU. Цьогоріч до стипендіатів програми увійшли 17 молодих науковців та науковиць з 9 країн, які зацікавлені у дослідженнях, пов’язаних з навколишнім середовищем.

Довідково: DBU надає стипендії висококваліфікованим випускникам вищих навчальних закладів у країнах Центральної та Східної Європи. Стипендії DBU переслідують мету професійного підвищення кваліфікації для вирішення завдань у сфері довкілля та охорони природи на батьківщині стипендіатів, яким надається можливість наукового стажування в німецьких університетах, дослідницьких інститутах, органах, що займаються довкіллям і охороною природи, а також у фірмах і громадських організаціях.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: