Аспірантка СНАУ отримала грант від Німецького федерального фонду довкілля

Аспірантка кафедри екології та ботаніки СНАУ Ярошенко Наталія стала стипендіаткою Німецького федерального фонду довкілля (Deutsche Bundesstiftung Umwelt, DBU) у 2021-22 рр.

Аспірантка кафедри екології та ботаніки СНАУ Ярошенко Наталія стала стипендіаткою Німецького федерального фонду довкілля (Deutsche Bundesstiftung Umwelt, DBU) у 2021-22 рр.Аспірантка кафедри екології та ботаніки СНАУ Ярошенко Наталія стала стипендіаткою Німецького федерального фонду довкілля (Deutsche Bundesstiftung Umwelt, DBU) у 2021-22 рр.

Наталія вирушає на зимовий семестр до університету Касселя (Universität Kassel), де буде продовжувати роботу над дисертаційним дослідженням. Тема її дисертаційної роботи – «Популяційний аналіз трав’янистих видів рослин лісових екосистем Сумського геоботанічного округу під впливом господарської діяльності людини».

Програма передбачає як стажування у науково-дослідній установі, так і залученість до подій, що організовуються DBU. Цьогоріч до стипендіатів програми увійшли 17 молодих науковців та науковиць з 9 країн, які зацікавлені у дослідженнях, пов’язаних з навколишнім середовищем.

Довідково: DBU надає стипендії висококваліфікованим випускникам вищих навчальних закладів у країнах Центральної та Східної Європи. Стипендії DBU переслідують мету професійного підвищення кваліфікації для вирішення завдань у сфері довкілля та охорони природи на батьківщині стипендіатів, яким надається можливість наукового стажування в німецьких університетах, дослідницьких інститутах, органах, що займаються довкіллям і охороною природи, а також у фірмах і громадських організаціях.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: