Сумські нацгвардійці повернулися з району проведення Операції об’єднаних сил

Напередодні особовий склад гвардійців військової частини 3051 Національної гвардії України, що протягом тривалого часу виконував завдання в районі проведення Операція об’єднаних сил повернувся до пункту постійної дислокації.

Напередодні особовий склад гвардійців військової частини 3051 Національної гвардії України, що протягом тривалого часу виконував завдання в районі проведення Операція об’єднаних сил повернувся до пункту постійної дислокації.Напередодні особовий склад гвардійців військової частини 3051 Національної гвардії України, що протягом тривалого часу виконував завдання в районі проведення Операція об’єднаних сил / Joint Forces Operation повернувся до пункту постійної дислокації. Нацгвардійців привітав заступник голови облдержадміністрації Вячеслав Печененко

Протягом чергової ротації гвардійці частини сумлінно та старанно виконували покладені на них завдання, обороняючи Східні рубежі нашої країни.

Вячеслав Печененко вручив грамоти та подяки голови облдержадміністрації захисникам, подякував їм за захист України, за мужність, доблесть і патріотизм.

Також нацгвардійців привітав командир частини підполковник Євген Казанцев.

Під час урочистостей з нагоди повернення особового складу до пункту постійної дислокації троє офіцерів частини отримали чергові військові звання.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: