Завантаження ...

Сумщина за багатьма показниками вже фактично у жовтій зоні

Сумщина за багатьма показниками вже фактично у жовтій зоні фото

Про це очільник області заявив в ексклюзивному інтерв’ю у програмі «Даю слово» на телеканалі СТС Україна стоїть на порозі чергового «ковідного» локдауну.Про це очільник області заявив в ексклюзивному інтерв’ю у програмі «Даю слово» на телеканалі СТС

Україна стоїть на порозі чергового «ковідного» локдауну. Із зеленої зони незабаром може вийти й Сумщина.

«На сьогодні Сумська область за багатьма показниками вже фактично у жовтій зоні. Ми очікуємо на засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС, і я думаю, що буде введений жовтий рівень обмежень. На сьогодні кожного дня ми констатуємо збільшення кількості захворілих на ковід», – зазначив Дмитро Живицький.

Попри той позитивний факт, що Сумщина увійшла у трійку лідерів в Україні за кількістю щеплених освітян (станом на 20 вересня 63% освітян Сумської області вакциновані хоча б однією дозою вакцини), все ж таки цього замало для того, щоб у разі введення карантинних обмежень навчальні заклади не переходили на дистанційну форму навчання.

Необхідно, щоб мінімум 80% всього персоналу навчального закладу були вакциновані.

Саме вакцинація є найголовнішою передумовою запобігання жорсткому локдауну.

«Якщо у нас з’явиться колективний імунітет, то завдяки цьому ми зупинимо стрімке розповсюдження цієї хвороби. Тим більше, що наразі вирує вірус штаму Дельта, який нещеплені люди переносять набагато важче. Саме достатня кількість щеплених є запорукою того, щоб працювала економіка, не закривалися ресторани, кафе, магазини, а діти ходили до школи», – сказав очільник області.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: