У Сумах вшанували загиблого захисника України Олександра Яковенка

У шосту річницю загибелі воїна біля його могили на Алеї Героїв зібралися бойові побратими воїна та представники міської влади, котрі вшанували пам’ять Олександра Яковенка хвилиною мовчання та покладанням квітів.

У шосту річницю загибелі воїна біля його могили на Алеї Героїв зібралися бойові побратими воїна та представники міської влади, котрі вшанували пам’ять Олександра Яковенка хвилиною мовчання та покладанням квітів.У шосту річницю загибелі воїна біля його могили на Алеї Героїв зібралися бойові побратими воїна та представники міської влади, котрі вшанували пам’ять Олександра Яковенка хвилиною мовчання та покладанням квітів.

Олександр Яковенко народився 15 листопада 1983 року в с. Бездрик Сумського району. Брав участь у найважчих боях Добровольчого Українського корпусу «Правий сектор» біля Донецького аеропорту й у с. Піски восени 2014 і взимку 2015 року. Був двічі поранений. У вересні 2015 року повернувся до Сум. Загинув 21 вересня того ж року під час вибуху в штабі місцевого осередку «Правого сектору».

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: