Сумські водоканальці провели навчання з пожежогасіння

Для персоналу очисних споруд КП «Міськводоканал» провели навчання з пожежогасіння.

Для персоналу очисних споруд КП «Міськводоканал» провели навчання з пожежогасіння.Для персоналу очисних споруд КП «Міськводоканал» провели навчання з пожежогасіння.

Під керівництвом начальника станції очисних споруд Юрія Пасьовина було проведено протипожежне тренування за темою «Гасіння умовного займання на території станції очисних споруд з елементами евакуації персоналу».

Фахівець із питань цивільного захисту КП «Міськводоканал» Микола Мухоїд розповів, що працівники дізнались, як не допустити виникнення пожежі, своєчасно її виявити та забезпечити безпечну евакуації людей з палаючих приміщень. Такі протипожежні навчання є обов’язковими та проводяться для того, щоб оновити не лише теоретичні знання співробітників, а й практичні навички, які, у разі небезпеки, допоможуть врятувати життя.

Протипожежна безпека на об’єктах водоканалу – невіддільна частина організації робочих процесів на підприємстві стратегічного значення.

Фахівцями з пожежної безпеки, охорони праці та цивільного захисту регулярно проводиться моніторинг нормативної бази та відповідні навчання персоналу.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: