СНАУ в ТОР-15 кращих аграрних університетів Європи

Один з найбільш авторитетних європейських рейтингів U-Multirank оголосив результати рейтингування закладів вищої освіти за 2021 рік.

Один з найбільш авторитетних європейських рейтингів U-Multirank оголосив результати рейтингування закладів вищої освіти за 2021 рік.Один з найбільш авторитетних європейських рейтингів U-Multirank оголосив результати рейтингування закладів вищої освіти за 2021 рік. Цього року до переліку потрапили 79 університетів з України. Три українські університети мають більше десяти балів у топ -групах («А») та є лідерами рейтингу. Першу позицію займає Харківський національний університет радіоелектроніки (16), на другому місці Сумський національний аграрний Університет (13), замикає трійку Сумський державний університет (12).

U-Multirank – це унікальний, багатовимірний та міжнародний рейтинг закладів вищої освіти. У ньому порівнюються результати діяльності університету за групами показників викладання та навчання, дослідження, трансферу знань, міжнародної інтеграції та залучення до регіональних процесів. Це найбільш інклюзивний рейтинг, що демонструє різноманітність вищої освіти у всьому світі.

Цього року, окрім загального, також були опубліковані і окремі рейтинги за галузями. Сумський національний аграрний університет є лідером серед закладів вищої освіти України по аграрних та ветеринарних науках .Крім того, серед аграрних закладів вищої освіти Європи, університет займає 13 позицію. На першій позиції закріпився Аграрний університет в Монпельє (Франція).

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: