Завантаження ...

Голова Сумської ОДА зустрівся з учасниками Всесвітніх учнівських спортивних ігор

Голова Сумської ОДА зустрівся з учасниками Всесвітніх учнівських спортивних ігор фото

Сьогодні, 22 вересня, відбулась зустріч голови Сумської обласної державної адміністрації Дмитра Живицького з учасниками Всесвітніх учнівських спортивних ігор (ISFU15 WorldSchoolSportGames) у 2021 році та їх тренерами.Сьогодні, 22 вересня, відбулась зустріч голови Сумської обласної державної адміністрації Дмитра Живицького з учасниками Всесвітніх учнівських спортивних ігор (ISFU15 WorldSchoolSportGames) у 2021 році та їх тренерами.

У складі збірної команди України виборювали перемогу 12 учнів Сумщини у змаганнях із дзюдо, боротьби греко-римської, тхеквондо та легкої атлетики.

6 золотих, 1 срібна та 4 бронзові нагороди – такий здобуток наших спортсменів на Всесвітніх іграх.

Голова Сумської обласної державної адміністрації Дмитро Живицький тепло привітав юних спортсменів та їх тренерів, побажав подальших успіхів, поінформував, що Сумщина поповниться новими сучасними спортивними спорудами, що дасть змогу залучати більше молодого покоління до здорового способу життя.

За вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури та спорту, досягнення високих спортивних результатів, відданість справі, відзначено Почесними грамотами голови:

Богуша Дмитра Олександровича – тренера-викладача відділення дзюдо Роменської дитячо-юнацької спортивної школи імені В. Гречаного;

Іванишину Катерину Олександрівну – тренера-викладача міського комунального закладу «Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву імені В. Голубничого з легкої атлетики»;

Лісненка Олександра Миколайовича – тренера-викладача з легкої атлетики Роменської дитячо-юнацької спортивної школи імені В. Гречаного;

Меєровича Юрія Михайловича – старшого тренера-викладача із дзюдо комунального позашкільного навчального закладу Охтирська дитячо-юнацька спортивна школа;

Хоменка Олександра Сергійовича – тренера-викладача з тхеквондо комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард» м. Суми.

Зі словами вітання до учасників звернулася директор Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації, керівник відокремленого підрозділу Громадської організації «Українська федерація учнівського спорту» в Сумській області Вікторія Гробова, яка зазначила, що Департаментом освіти і науки приділяється велика увага розвитку фізичної культури і спорту серед учнівської молоді. Забезпечено участь збірних команд учнів у змаганнях ІІІ літньої Гімназіади України 2021 року, постійно виділяються кошти на підготовку учнів-спортсменів до всеукраїнських та міжнародних змагань.

Під час зустрічі за досягнення високих спортивних результатів переможців, призерів, учасників змагань було нагороджено цінними подарунками.

Почесною грамотою Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України було нагороджено Віктора Гайдука – тренера-викладача Конотопської дитячо-юнацької спортивної школи Михайла Маміашвілі.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: