Завантаження ...

Відділ «Служба 15-80» повідомляє про проведення робіт на будинкових мережах 23 вересня

Відділ «Служба 15-80» повідомляє про проведення робіт на будинкових мережах 23 вересня фото

Відділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.Відділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.

Йдеться про будинки за адресами: вул. Ковпака, 87 (заміна рушникопідсушувача в квартирі), вул. Котляревського, 2/9 (заміна корінного крану холодної води в квартирі), вул. Пушкіна, 53, вул. Котляревського, 2/3 (заміна труб гарячої та холодної води в квартирі), вул. Харківська, 44 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирі), вул. С. Табали, 70/1 (заміна лічильника холодної води в квартирі), вул. Прокоф’єва, 25, вул. Лінійна, 5 (заміна корінного крану гарячої та холодної води в квартирі), вул. Леваневського, 26, вул. Бельгійська, 34 (заміна корінних кранів холодної та гарячої води в квартирі), вул. Металургів, 26, вул. Л. Бикова, 2/1 (заміна корінних кранів холодної та гарячої води в квартирі).

Працівники відділу «Служба 15-80» тримають питання на контролі та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: