Завантаження ...

11 шкіл Сумщини перейшли на дистанційне навчання

11 шкіл Сумщини перейшли на дистанційне навчання фото

Про це повідомила директор Департаменту освіти і науки Вікторія Гробова під час онлайн-наради під головуванням заступника голови Сумської облдержадміністрації Олени Бойко щодо стану готовності об’єктів соціальної сфери Сумської області до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років

Заступник голови Сумської облдержадміністрації Олена Бойко зазначила, що з 23 вересня Україна перейшла в «жовту зону» карантинних обмежень. З квітня проводилася масштабна кампанія з вакцинації працівників освіти, але на сьогодні деякі заклади освіти були вимушені піти на дистанційну форму навчання. Оскільки у них вакциновано менше 80% колективу.

«Голови територіальних громад повинні нести персональну відповідальність за забезпечення нормального навчального процесу на їх території. Територіальна громада та її жителі, які сплачують кошти до місцевого бюджету, повинні розуміти, що ці кошти мають іти на утримування навчальних закладів у штатному режимі, а діти мають навчатися в очній формі та отримувати якісну освіту», – сказала Олена Бойко.

Директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації повідомила Вікторія ГРОБОВА повідомила, що 11 навчальних закладів Сумщини, у яких вакциновано менше 80% працівників, перейшли на дистанційне навчання. Це навчальні заклади Путивльської міської ради (1 заклад), Кролевецької міської ради (3 заклади), Охтирської міської ради (1 заклад), Верхньосироватської сільської ради (1 заклад), Глухівської міської ради (4 заклади) та Середино-Будської міської ради ( 1 заклад).

«Ми будемо перевіряти та контролювати якість дистанційної освіти у цих закладах, зокрема, як працюють діти вдома та чи забезпечені вони інтернетом», – зазначила Вікторія Гробова.

Посадовці закликали керівництво цих закладів продовжити процес вакцинації педагогічних працівників та перейти на очну форму навчання.

Крім того, під час онлайн-наради заступник голови Сумської облдержадміністрації наголосила, що усі громади повинні бути стовідсотково готовими до початку опалювального періоду. Про що мають свідчити підписані акти готовності об’єктів соціальної сфери Сумської області та укладені договори на постачання природного газу та заготівлі твердого палива до роботи в опалювальний період 2021-2022 років.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: