27 Вересня 2021
245
Після зміни тренера команда з Миколаївки виграє другий раз поспіль. 26 вересня, відбулися матчі 10-го туру чемпіонату України з футболу у другій лізі.
«Вікторія» приймала на своєму полі аутсайдер групи Б одеську команду «Реал Фарма». Рахунок відкрив на 41-й хвилині В’ячеслав Акімов. На початку другого тайму зрівняв Мохамед Яссин Абузраа (50-а хвилина). Матч котився до нічиєї, проте на другій компенсованій арбітром хвилині переможний гол забив Андрій Нелін.
«Вікторія» перемагає вдруге поспіль і з 14 очками виходить на 7-е місце в турнірній таблиці. У ФК «Тростянець» стільки ж очок і 9-е місце, у ФК «Суми» 5 очок і 15-е місце. Нижче тільки «Реал Фарма» з 0.