![Гравчині МСК «Сумчанка» вирушили до Чехії на змагання з індорхокею фото Гравчині МСК «Сумчанка» вирушили до Чехії на змагання з індорхокею фото](/image/news_small/2021/09/28_114819_news2_unn.jpg)
Команда МСК «Сумчанка» вирушила у Прагу (Чехія), де візьме участь у Кубку Європейських чемпіонів з хокею на траві серед жіночих команд.
Це турнір, який був раніше відомий як клубний чемпіонат Європи, був провідним змаганням жіночого хокею на траві для клубів Європи. Вперше змагання було проведено в 1974 році.
Разом із гравчинями до Праги вирушили і заступник міського голови Віра Мотречко, директор КП «Муніципальний спортивний клуб з хокею на траві «Сумчанка», тренери на чолі з головним тренером Світланою Макаєвою.
Змагання відбуватимуться з 30 вересня до 3 жовтня, участь у них візьмуть шість європейських команд з Італії, Литви, Швейцарії, Чехії та України. Наш клуб зіграє у групі «А». Перша гра «Сумчанки» відбудеться 30 вересня проти італійської команди «Amsicora ASD».