Завантаження ...

На базі СумДУ відбулася осіння школа «НАТО-2030»

На базі СумДУ відбулася осіння школа «НАТО-2030» фото

27-28 вересня у Конгрес-центрі СумДУ відбулася Осіння школа «НАТО-2030: можливості, загрози та співпраця», яку організував Центр дослідження регіональної безпеки СумДУ за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні.

Протягом двох днів студенти, аспіранти та науковці університету обговорювали динаміку підтримки НАТО в Україні, гібридні виклики євроатлантичного простору та інші актуальні питання.

У заході взяли участь такі відомі в Україні та світі експерти: Сергій Джердж, голова Громадської ліги Україна-НАТО, Володимир Дубовик, директор Центру міжнародних досліджень, Євген Магда, директор Інституту світової політики. Усі вони взяли учать у панельній дискусії та провели тематичні семінари, що стосувалися ключових безпекових тенденцій в Україні і світі, сучасного стану відносин України і НАТО, а також стратегії НАТО-2030.

За допомогою засобів відео-зв’язку присутніх привітали Петр Луняк, заступник начальника управління громадської дипломатії НАТО, та Вінета Кляйне, директор Центру інформації та документації НАТО в Україні.

У вступному слові начальник управління міжнародного співробітництва СумДУ, помічник ректора з міжнародної діяльності Костянтин Кириченко  подякував Штаб-квартирі НАТО і Центру інформації та документації НАТО в Україні за системну підтримку ініціатив університету у сфері безпеки та інформування громадськості щодо євроатлантичної інтеграції України.   

«Сьогоднішній семінар є елементом системної роботи університету з інформування громадськості у питаннях європейської та євроатлантичної інтеграції України, а також сучасних безпекових тенденцій в Україні та світі», - зазначив організатор заходу, керівник Центру досліджень регіональної безпеки Микола НАЗАРОВ.

Довідково: Центр досліджень регіональної безпеки − науково-дослідний центр Сумського державного університету, що був створений за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні. Основною метою діяльності Центру є об’єднання науковців, представників влади, волонтерських та громадських організацій для дослідження ключових безпекових викликів регіону та формування науково-обґрунтованих рекомендацій.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: