Завантаження ...

На Сумщині знешкоджено 1 застарілий боєприпас, ще 31 виявлено

На Сумщині знешкоджено 1 застарілий боєприпас, ще 31 виявлено фото

30 вересня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), у м. Охтирка проведено роботи зі знешкодження артилерійського снаряду калібром 45 мм часів Другої світової війни. Вибухонебезпечний предмет був виявлений у полі на відстані 300 м від житлових будинків м. Охтирка.. Боєприпас вивезли у спеціально відведене місце та знищили шляхом підриву.

Цього ж дня надійшло повідомлення про виявлення вибухонебезпечних предметів у Роменському районі в лісі поблизу с. Перекопівка, які ідентифіковано як 31-ну мінометну міну часів минулих війн.

На місці виявлення  застарілого вибухонебезпечного предмету встановлено охорону та надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Рятувальники наголошують, що при знаходженні боєприпасів не можна їх навіть торкатися, а тим більше намагатися перенести. У жодному разі не користуватися поблизу засобами зв’язку, це може спровокувати вибух. Про можливу небезпеку треба повідомити оточуючих та негайно поінформувати Службу порятунку за номером «101».

 

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: