6 Жовтня 2021
406
![У Сумах відбулося перше засідання Молодіжної ради фото У Сумах відбулося перше засідання Молодіжної ради фото](/image/news_small/2021/10/06_031624_news2_img_1969.jpg)
Відбулось перше засідання новоствореної при міській раді Молодіжної ради.
Привітав молодь і побажав їй плідної роботи заступник міського голови Станіслав ПОЛЯКОВ: «Я вірю в те, що ваша робота буде продуктивною, ви знайдете спільну мову й зможете працювати там, де вам буде цікаво. З боку органу місцевого самоврядування ми будемо всебічно сприяти тому, щоб вам було комфортно у спілкуванні з виконавчими органами міської ради, з депутатами та керівництвом міста».
На першому засіданні Молодіжної ради було обрано керівний склад цього органу. Головою став Артем Бондарєв, заступником голови – Марина Уткіна, а секретарем Юлія Погрібна. Спілкуватиметься з медіа та висловлюватиме офіційну позицію Молодіжної ради прессекретар Анна Мельник.