Завантаження ...

На Сумщині відбувся молитовний сніданок за Україну

На Сумщині відбувся молитовний сніданок за Україну фото

Участь у Молитовному сніданку взяли голова Сумської облдержадміністрації Дмитро Живицький, голова бюджетної комісії обласної ради Олег Медуниця, представники християнських церков та релігійних організацій

Учасники Молитовного сніданку зібралися напередодні Дня захисників та захисниць України. Тож Дмитро Живицький закликав присутніх помолитися за загиблих воїнів та за наших героїв, які сьогодні захищають цілісність України в зоні АТО/ООС.

Також голова облдержадміністрації разом із учасниками Молитовного сніданку обговорив тему поширення коронавірусної інфекції та закликав усіх вакцинуватися.

Учасники Молитовного сніданку цього разу читали Главу 19 Євангелія від Луки, говорили про добро і зло, християнські цінності, ставлення людей до Бога тощо. Обговорювали також історичне минуле українців, окремо зупинялися на часах Голодомору в Україні та знищення церков по території України та Сумщини. Розмовляли і про те, що нинішнє покоління має більше знати про християнство, жити з вірою в серцях, щоб подібні трагедії в нашій державі не повторилися.

На завершення Молитовного сніданку присутні помолилися за Україну, Сумщину, за мир і процвітання на нашій землі.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: