Завантаження ...

Результати останніх карантинних перевірок у Сумах на 11 жовтня 2021

Результати останніх карантинних перевірок у Сумах на 11 жовтня 2021 фото

На виконання доручення міського голови Олександра Лисенка в Сумах минулого тижня тривали перевірки працюючих об’єктів на дотримання чинних карантинних вимог.

Як повідомив начальник відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Станіслав Кононенко, із 1 по 7 жовтня поточного року мобільними групами було проведено перевірку 141 працюючого об’єкта, що здійснює господарську діяльність на території міста (кафе, магазини, аптеки, заклади побутового обслуговування, транспортні засоби, якими перевозяться пасажири тощо).

За грубе порушення карантинних заходів мобільними групами та патрулями поліції під час чергування було складено 12 протоколів за статтею 44-3 КУпАП, три – за статтею 42 КУпАП та чотири акти перевірки.

Під час перевірки з адміністраторами та працівниками вищезазначених об’єктів господарювання були проведені профілактичні бесіди щодо недопущення порушень карантинних норм чинного законодавства України.

Для посилення контролю за дотриманням вимог чинного законодавства України щодо карантинних заходів на території Сумської міської територіальної громади від військової частини 3051 Національної гвардії України протягом звітного періоду здійснювали чергування 34 військовослужбовці, що давало змогу створити 10 мобільних груп.

За результатами перевірок об'єктів торгівлі та закладів громадського харчування, повідомив начальник відділу торгівлі, побуту та захисту справ споживачів Олег Дубицький, працівниками Сумського управління ГУ Держпродспоживслужби в Сумській області, було складено три протоколи за статтею 42 КУпАП. Серед основних порушень: відсутність дезінфекційних засобів, не створені умови для зберігання використаних масок, відсутня дата приготування дезрозчину, а в деяких випадках – відсутній сертифікат на дезінфікуючі засоби.

В. о. начальника відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг Микола Гіценко сказав, що за період з 4 по 8 жовтня поточного року членами тимчасової комісії з контролю за проведенням дезінфекції міського пасажирського транспорту перевірено дотримання перевізниками вимог карантинних обмежень на базі ПП «Компол» та КП «Електроавтотранс». Перевізникам було надано рекомендації щодо посилення контролю за перевезенням пасажирів лише в захисних масках і проведенням дезінфекції робочої зони не рідше трьох разів на день. Посадовець акцентував на тому, що працівники підприємств, які працюють на лінії, забезпечені дезінфікуючим розчином та захисними масками. Під час перевірок представниками поліції було складено один протокол на водія автобуса за порушення завантаженості автобуса. Також працівниками відділу проводився щоденний моніторинг виходу автобусів на маршрути міста. 7 жовтня перевірено санітарний стан салонів автобусів на маршрутах № 51 та № 56 – загалом 20 машини.

В. о. міського голови Юлія Павлик додала, що цю роботу необхідно продовжувати та робити акцент на тому, що з погіршенням епідемічної ситуації в місті є потреба в ще більшому посиленні контролю за дотриманням заходів запобігання поширенню коронавірусу.

 

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: