Завантаження ...

Сумські освітяни долучилися до обговорення реформи шкільного харчування

Сумські освітяни долучилися до обговорення реформи шкільного харчування фото

Заступник міського голови Станіслав Поляков, начальник управління освіти і науки Антоніна Данильченко та директори шести шкіл Сумської міської територіальної громади взяли участь у третьому регіональному форумі «Реформа системи шкільного харчування», що пройшов у Дніпрі.

Захід відбувся в межах Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у Новій українській школі за ініціативи Олени Зеленської та у співпраці Міністерства освіти і науки, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства економіки, Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, ГО «Національна асоціація громадського харчування».

Учасниками форуму стали представники шести областей – Дніпропетровської, Сумської, Харківської, Запорізької, Луганської, Донецької. Сумську міську тергромаду представляли заступник міського голови Станіслав Поляков, начальник управління освіти і науки Антоніна Данильченко та директори шкіл № 2, № 4, № 8, № 14, № 23, № 30.

Виступи спікерів та тематичні дискусії в межах форуму стосувались, зокрема, впровадження та контролю дотримання нових норм харчування, публічних закупівель, проєктного підходу до переобладнання закладів освіти, безпечності та якості як основи реформи системи шкільного харчування.

Під час практичної частини учасникам заходу продемонстрували можливості сучасного технологічного процесу від команди ГО «Національна асоціація громадського харчування». За 45 хвилин чотири кухарі приготували обід із шести страв для 700 учасників форуму. Також було презентовано «дорожню карту» переходу на нові стандарти приготування головою правління Асоціації Орестом Степаняком.

Це вже третій подібний регіональний форум. Перший відбувся 13 серпня в Бучі, другий – 9 вересня в Одесі. До кінця листопада МОН планує провести ще два подібні в різних областях України.

 

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: