Завантаження ...

Графік підключення тепла у Сумах по ТОВ «Сумитеплоенерго»

Графік підключення тепла у Сумах по ТОВ «Сумитеплоенерго» фото

Відсьогодні в Сумах розпочинається підключення багатоквартирних житлових будинків до системи централізованого опалення.

Директор ТОВ «Сумитеплоенерго» Дмитро Васюнін, зауважив, що, тепло до житлових будинків подаватиметься згідно з затвердженим графіком. За словами керівника теплопостачального підприємства, опалення включатимуть протягом шести днів.

Директор ТОВ «Котельня Північного промвузла» Ірина Рибальченко також повідомила про повну технічну готовність об’єкта до опалювального сезону.

«Роботу з підключенням бюджетної сфери до опалення ми налагодили. Наразі ваше завдання, щоб ви були готові підключати житловий фонд», – звернувся міський голова до директора підприємства.

Очільник Сум доручив керівникам теплових організацій звітувати йому про хід опалювального сезону і оперативно повідомляти в разі виникнення проблемних ситуацій.

За інформацією начальника управління освіти і науки Антоніни Данильченко, наразі підключено до опалення 27 дитячих садочків, ця робота триває. Начальник управління охорони здоров’я Олена Чумаченко повідомила, що з теплом уже всі стаціонарні відділення в лікувальних закладах, окрім КНП «Клінічна лікарня № 4», але і там протягом дня роботи з увімкнення опалення мають бути завершені.

Графік по ТОВ «Сумитеплоенерго» 

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: