Завантаження ...

Жителі Сумської громади подали на Громадський бюджет 37 проєктів

Жителі Сумської громади подали на Громадський бюджет 37 проєктів фото

Жителі Сумської міської територіальної громади подали на фінансування в 2022 році в рамках громадського (партиципаторного) бюджету 37 проєктів.

Про це в інтерв’ю Інформаційному порталу Сумської міської ради повідомив секретар Координаційної ради з питань громадського (партиципаторного) бюджету Сумської міської територіальної громади Андрій МОША.

Він зазначив, що 37 проєктів 29 – міські (на загальну суму понад 14 млн грн), вісім – старостинські (на загальну суму майже 1,5 млн грн). Більшість проєктів (24) автори подали в електронному вигляді.

Цього року учасниками громадського бюджету стали жителі старостинських округів. Найактивнішими серед них виявилися представники Великочернеччинського, які запропонували три проєкти.

Автори також мали можливість збирати підписи на підтримку своїх проєктів у електронному форматі, через вебпортал «Громадський проєкт». Скористалися таким форматом дев'ять авторів.

За тематикою, традиційно, переважають ініціативи, пов’язані зі здоровим способом життя, – 17. Наступні за кількістю – ті, що спрямовані на благоустрій, – шість. Є також ініціативи у сферах культури та туризму – п’ять, соціального захисту – три, освіти – два, телекомунікації та ІТ – один. Решта – три – віднесені до категорії «Інше».

Андрій Моша зауважив, що цьогоріч зросла кількість неінфраструктурних проєктів та ініціатив, пов’язаних з підтримкою людей з інвалідністю тощо.

«Протягом півтора місяця триватиме експертиза та опрацювання цих проєктів у структурних підрозділах, тобто ініціативи доопрацьовуватимуться, вивчатимуться разом із авторами, корегуватимуться. Після цього будуть визначені проєкти, які будуть винесені на голосування, яке проходитиме в паперовому та електронному форматах», – повідомив Андрій Моша.

Ознайомитися з усіма поданими проєктами можна вебпорталі «Громадський проєкт».

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: