21 Жовтня 2021
434
![Сумський водоканал повідомляє про відключення води 21 жовтня 2021 фото Сумський водоканал повідомляє про відключення води 21 жовтня 2021 фото](/image/news_small/2021/10/21_101421_news2_27_110122_news2_2-104x576-1.jpg)
У зв'язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт КП «Міськводоканал» призупинило подачу води низці споживачів.
Тимчасово не отримують послугу підприємства мешканці вул. Д. Багалія (буд. № 1–18), вул. Засумська (буд. № 20–49), вул. Лугова (буд. № 2–22), вул. Робітнича ( буд. № 1–42), вул. Степана Разіна (буд. № 1–22), вул. Ярослава Мудрого (буд. № 6–26), проїзд Ніни Братусь (буд. № 2–20).
Після завершення аварійно-ремонтних робіт водопостачання буде відновлено.
КП «Міськводоканал» перепрошує споживачів за тимчасові незручності.