Завантаження ...

У Сумах триває Марафон цифрової грамотності

У Сумах триває Марафон цифрової грамотності фото

Під час Марафону цифрової грамотності, що проводить Центр професійного розвитку педагогічних працівників, педагогів ознайомили із сервісом Wordwoll.

Wordwoll – зручний та простий у використанні, яскравий та різноманітний за оформленням онлайн-сервіс, який можна широко використовувати для створення інтерактивних вправ під час дистанційного навчання.

Наповнюючи розроблені шаблони власним вмістом, змінюючи різноманітні налаштування та фонові теми, учитель зможе створити цікаві завдання для учнів різних вікових груп та індивідуальних уподобань

Важливо, що результати роботи учнів можуть автоматично зберігатися для педагога. Марафон цифрової грамотності знайомить сумських педагогів із різними новинками серед додатків та програмного забезпечення. Це дозволяє робити уроки більш цікавими та змістовними.Ще одна перевага Wordwoll у тому, що створені вправи можна відтворити на будь-якому пристрої: телефоні, планшеті, інтерактивній дошці. А, коли школярі знову повернуться за парти, то для організації методичних ігор, інтерактивних вправ та завдань створені шаблони можна роздрукувати у форматі PDF.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: