3 Листопада 2021
470
![Сумські спортсмени здобули перемоги в чемпіонаті України з кікбоксингу фото Сумські спортсмени здобули перемоги в чемпіонаті України з кікбоксингу фото](/image/news_small/2021/11/03_113416_news2_555.jpg)
Сумчани взяли участь у чемпіонаті України з кікбоксингу «WAKO», який відбувся в Одесі.
Вихованці тренерів-викладачів Володимира Штейнінгера та Віталія Кривопишина Сумської міської КДЮСШ «Колос» та спортивного клубу «BALU» вибороли перемоги.
«Золоту» медаль здобув Назар Приходченко у ваговій категорії 63 кг за програмою фулл-контакт, а «срібну» – Богдан Николаєнко у ваговій категорії 69 кг за програмою кік-лайт та одну «бронзову» медаль за програмою лайт-контакт.