У Сумах у Палаці дітей та юнацтва продовжує працювати дистанційно

У Палаці дітей та юнацтва протягом першого тижня дистанційного навчання діти працювали над хореографічним та акторським мистецтвом у відділі художньо-естетичного виховання.

У Палаці дітей та юнацтва протягом першого тижня дистанційного навчання діти працювали над хореографічним та акторським мистецтвом у відділі художньо-естетичного виховання.

Вихованці Народного художнього колективу театр юних «Шпаківня» за допомогою платформи для проведення конференцій Zoom опановували акторську майстерність. Були опрацьовані «Вправи на розвиток уваги», «Вправи на розвиток дихання» (основний та вищий рівень навчання, викладач Владислава Осташова). На заняттях зі сценічного руху відбувалося відпрацювання раніше вивчених рухів та вправи на розвиток гнучкості на підлозі (педагог Єлизавета Тисячник).

Вихованці Народного художнього колективу України театр танцю «Пiгмалiон» за допомогою онлайн платформ наполегливо закріплювали методики виконання вправ класичного екзерсису та відпрацьовували рухи до композицiї «Fitness girls», «Ми творимо новий ритм», «Промiнчики» (керівники Уляна Куцокінь, Анна Маншиліна).

Освітній процесс у вихованців Народного художнього колективу хореографічний ансамбль «Радість» минулого тижня відбувався частково у стінах Палацу (з дошкільнятами та вихованцями 1-4 класів), а з вихованцями середнього та старшого шкільного віку за допомогою Google meet. За цей час охопили такі теми:

  • вдосконалення вивчених рухів;
  • Allegro: pas echappe;
  • каблучні вправи біля опори;
  • партерні вправи на розгорнутість тазостегневого суглобу;
  • вправи на розвиток м'язів спини;
  • вправи для розвитку рухомості ступні;
  • вдосконалення Allegro;
  • вдосконалення рухів народного танцю;
  • м'яке та різке розкривання ноги.

Вдосконалення мйстерності відбувалося і на заняттях вихованців Народного художнього колективу ансамбль бального танцю «Веселка». Відпрацьовували варіації танцю «Cha-Cha-cha».

Особливу увагу приділяли роботі стопи в базових рухах. Акцент робили і на відпрацюванні локстепу вперед (педагог Яна Жосан). Вивчали demi-plie та grand-plie, pas de bourree (en dehors, en dedans) – педагог Інна Демченко.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: