8 листопада, завершився 17 тур чемпіонату України з футболу в першій лізі. В останньому матчі туру Липоводолинський «Альянс» у Сумах на стадіоні «Ювілейний» приймав київську «Оболонь».
8 листопада, завершився 17 тур чемпіонату України з футболу в першій лізі. В останньому матчі туру Липоводолинський «Альянс» у Сумах на стадіоні «Ювілейний» приймав київську «Оболонь».
Центральний матч туру – зустрічалися четверта та третя команда ліги – був повен небезпечними моментами, порушеннями правил та безкомпромісною боротьбою.
Рахунок на 29-й хвилині матчу відкрив захисник гостей Микита Безуглий, який влучив у власні ворота у боротьбі із нашим Станіславом Шараєм, – 1:0. Наприкінці тайму Олександр Батальський (42-а хвилина) зрівняв рахунок – 1:1.
На початку другої половини зустрічі (56-а хвилина) липоволодинці залишилися у меншості, – за дві жовті картки було вилучено героя першого голу Станіслава Шарая (до речі, це вже його друге вилучення в сезоні). Проте майже одразу господарі вийшли вперед завдяки голу Сергія Загинайлова (61 хвилина). Через три хвилини рахунок став рівним після пенальті у виконанні Артура Мурзи. А на 76-й хвилині Андрій Герт знову вивів «Альянс» уперед, – 3:2. Цей рахунок не змінився до кінця зустрічі.
Після 16 ігор у «Альянсу» 29 очок, у «Оболоні» на очко більше. Команди залишилися на тих самих місцях, що й до початку туру. Впритул до них наблизилося «Прикарпаття» із 28 очками (у 17 іграх).