У Сумах готуються провести новорічні свята в новому форматі

У міській раді відбулась нарада за участі керівництва міста, очільників структурних підрозділів та представників Молодіжної ради з підготовки та проведення новорічно-різдвяних святкових заходів на території Сумської міської територіальної громади.

У міській раді відбулась нарада за участі керівництва міста, очільників структурних підрозділів та представників Молодіжної ради з підготовки та проведення новорічно-різдвяних святкових заходів на території Сумської міської територіальної громади.

Присутні на зібранні, серед яких були заступники міського голови Станіслав Поляков і Тамара Іщенко, начальник відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Олег Дубицький, начальник відділу культури Наталія Цибульська, начальник відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Станіслав Кононенко, начальник управління житлово-комунального господарства департаменту інфраструктури міста Олександр КИСІЛЬ, головний спеціаліст відділу у справах молоді та спорту Тетяна Сахнюк, директор КП «Міськсвітло» Едуард Велитченко, члени Молодіжної ради при міській раді Антон Вербицький і Світлана Юрченко обговорили основні заходи і скоординували роботу всіх міських служб на період новорічно-різдвяних свят.

Станіслав Поляков зауважив, що з питання святкування новорічних свят збирались пропозиції і від громадських організацій, і від активної молоді.

«На даному етапі ми дійшли згоди, що основною локацією новорічного святкування стане Театральна площа, де встановлять головний атрибут Нового року – ялинку. Попередньо основні моменти щодо організації свята були обговорені з керівниками структурних підрозділів, було вирішено, що на Театральній площі встановлять шість будиночків для торгівлі. Головне, щоб вони виглядали естетично, тож вони будуть в одному стилі, – повідомив заступник міського голови».

Він зауважив, що новорічно-різдвяні свята традиційно розпочнуться 19 грудня, коли на головній ялинці міста, запалять вогні. У зв'язку з епідеміологічною ситуацією масштабного відкриття ялинки не буде, проте на сумчан чекатиме безліч інших локальних розваг: тематичні фотозони, святкова ілюмінація, торгові точки.

«Людям хочеться свята, і це не лише молодь, це і діти, і старше покоління. Усі об'єкти торгівлі, які будуть встановлені на площі, мають відповідати конкретному формату свята. Ми бачимо, як це проходить у країнах Європи, тому організовуємо подібне святкування. Продукт, який пропонуватимуть підприємці, має нести таку саму святкову спеціальну спрямованість. З відділом торгівлі, рестораторами, закладами громадського харчування ми опрацюємо цю концепцію, щоб вона вписувалась у сучасний варіант відзначення Нового року, щоб це було і красиво, і смачно, і душевно», – зауважила Тамара Іщенко.

Присутні на зібранні висловили своє бачення святкування новорічно-різдвяних свят в громаді. Зокрема, обговорили програму новорічної ночі, про яку додатково буде повідомлено на Інформаційному порталі Сумської міської ради.

Також Станіслав Поляков зауважив, що, за дорученням міського голови, відповідальні керівники структурних підрозділів і правоохоронних органів повинні проконтролювати і забезпечити належне санітарне утримання міських територій під час проведення заходів і забезпечити правопорядок.

 

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: