17 Листопада 2021
480
![Чемпіонами світу з панкратіону стали сумчани фото Чемпіонами світу з панкратіону стали сумчани фото](/image/news_small/2021/11/17_114108_news2_257157129_4499582563443137_1400219925373207250_n.jpg)
У Харкові стартував чемпіонат світу з панкратіону.
Сумчани у складі збірної, яка посіла перше командне місце, стали найкращими у світі. Перший день чемпіонату пройшов із величезною перевагою українських спортсменів, левову частку перемог серед яких здобули спортсмени Сумщини.
Чемпіонами та чемпіонками у розділі «Pankration Atlima» стали Світлана Скрипник, Вікторія Синявіна, Аміна Ганська, Олена Сушко, Дмитро Баранов, Кирило Горобець. Вдалий дебют та срібні нагороди вибороли Ольга Де-Кен-Не та Данило Чередніченко. Про це повідомив головний тренер збірної сумчанин Сергій Чередніченко.