Завантаження ...

За пів листопада Сумський рибоохоронний патруль зафіксував 26 порушень

За пів листопада Сумський рибоохоронний патруль зафіксував 26 порушень фото

У період з 01 по 16 листопада 2021 року інспектори Сумського рибоохоронного патруля зафіксували 26 порушень законодавства у сфері охорони водних біоресурсів.

Так, складено чотири протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), шість – за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства) та 11 – за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП (незаконне придбання чи збут водних біоресурсів). Також оформлено п’ять актів виявлення та вилучення безхазяйного майна, згідно з якими вилучено 10 од. заборонених знарядь лову.

«У порушників вилучено 86 кг риби та 17 од. заборонених знарядь лову. Збитки, завдані рибним запасам, склали 705,5 грн та накладено штрафів на суму 527 грн. На ринках області виявлено незаконний продаж 85 кг риби. Передано до судів 15 справ для притягнення до адміністративної відповідальності» - повідомив керівник Сумського рибоохоронного патруля Олександр Непочатов.

Для прикладу, четвертого листопада 2021 року на водоймі в с. Новоандріївка Сумського району держрибінспекторами зафіксовано порушення Правил рибальства. Громадянин за допомогою «драги» добув 0,5 кг мотиля. Сума збитку склала 705,5 грн.

На порушника складено протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП, вилучене знаряддя лову доставлено на склад Сумського рибоохоронного патруля, згідно з опису-оцінки знарядь лову.

За даний час зафіксовано шість порушень природоохоронного законодавства та складені протоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП про вчинення адміністративного правопорушення відносно вилову водних біоресурсів знаряддями лову з гачками, що перевищують дозволену кількість (не більше п’яти) на одну особу та за вилов водних біоресурсів на зимувальних ямах. На порушників накладено штрафів на суму 527 грн.

Крім того, державні інспектори виявляють реалізаторів водних біоресурсів без сертифікатів якості та документів, які б підтверджували законність їх походження. Так, під час перевірки місць незаконної торгівлі водними біоресурсами на ринках Шосткинського та Сумського районів виявлено 11 випадків незаконного продажу 85 кг водних біоресурсів. На продавців оформлено протоколи про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП.

Також оформлено п’ять актів виявлення та вилучення безхазяйного майна в Шосткинському, Сумському, Охтирському районах, згідно з якими вилучено 8 сіток, раколовку та «павук».

Сумський рибоохоронний патруль закликає громадян дотримуватися встановлених Правил рибальства та з повагою ставитись до природних ресурсів. Якщо Ви помітили порушення – прохання терміново повідомляти за номером телефонної «гарячої лінії» (096) 838-25-70 або (0542) 77-90-13

 

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: