Завантаження ...

Жителів Сумщини запрошують на заходи до Дня Гідності та Свободи

Жителів Сумщини запрошують на заходи до Дня Гідності та Свободи фото

День Гідності та Свободи традиційно відзначається 21 листопада. З нагоди цього Дня в усіх населених пунктах області відбуватимуться традиційні меморіальні заходи – молебні, покладання квітів, панахиди у церквах

В обласному центрі заходи 21 листопада розпочнуться о 10.00 з покладання квітів до Меморіалу «Героям Слава!», могил Героя Небесної Сотні О.Братушки та воїнів, які загинули, захищаючи державний суверенітет і територіальну цілісність України (Сумське міське кладовище по вул. 20 років Перемоги).

О 10.20 відбудуться мітинг та покладання квітів до Пам’ятника Героям Небесної Сотні (Сквер Героїв Небесної Сотні).

А на 12.00 всіх патріотично налаштованих жителів і гостей Сумщини обласна філармонія щиро запрошує на тематичний концерт до Дня Гідності та Свободи.

Усі заходи проводяться з дотриманням вимог законодавства щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, у тому числі і правил відвідування закладів культури під час перебування регіону в червоній карантинній зоні.

Довідково. День Гідності та Свободи − свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

Встановлене «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року − лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…» згідно з указом Президента України № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи» від 13 листопада 2014 року.

 

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: